Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Мандрують всі!


Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту


Мопед та мотоцикл займає десяте місце в нашому рейтингу. Багато років поспіль цей вид транспорту вважається одним із найнебезпечніших. Слід зазначити, що близько 20% смертей на дорогах припадають саме на нього. Відчайдушні перегони, які так часто можна побачити на дорозі, не тільки не потрібні, вони можуть коштувати життя. 

Дев'яте місце займає велосипед – молодший брат мопеда. Як показує статистика, найчастіше дорожньо-транспортні пригоди за участю велосипедів відбуваються при зіткненні з автомобілями. Часто в таких ДТП гинуть підлітки, тому батьки повинні це враховувати.

Восьме місце посідає метро. Даний вид транспорту у випадку надзвичайної події губить життя багатьох людей одночасно. Небезпека чатує на городян, які кожного дня користуються даним видом транспорту.

Сьоме місце. Пароми не такі безпечні, як може здатися на переший погляд. Згідно зі статистикою на 1,5 млрд. км припадає близько 20 смертей. Люди гинуть не тільки в результаті аварії. Часто пасажири падають за борт. Тому водний транспорт також є небезпечним!

Шосте місце нашого рейтингу займає космічний корабель. Починаючи з 1961 року, коли в космос був запущений перший космічний апарат, 18 кораблів не повернулося на землю. При цьому слід враховувати, що всього за ці роки було відправлено 530 космічних кораблів. Більшість людей загинуло не в самому космосі, а при зльоті космічного корабля або при його приземленні.

П'яте місце. В середині рейтингу найбільш безпечних видів транспорту опинився мікроавтобус. На жаль, через низьку кваліфікацію водіїв люди часто гинуть при поїздці.

Четверте місце. Раніше автомобілі вважалися найнебезпечнішим видом транспорту. Але останнім часом машинна конструкція була значно доопрацьована, завдяки чому число аварій знизилося. Однак, це зовсім не означає, що потрібно забувати про заходи безпеки на дорозі та ставати прихильником божевільної їзди. 

Автобуси опинилися на третьому місці рейтингу найбільш безпечних видів транспорту. Але не варто забувати й про страшні події, які часом трапляються за участю цього виду транспорту.

На другому місці знаходиться літак. 

Перше місце займає потяг. Особливо це стосується американських та європейських поїздів. Вони вважаються найбільш безпечними в світі.

Марина Левицька

http://poglyad.com/stories/story-11175


*

Дизайн Валентин Iванов