Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Мандрують всі!


Харківський зоопарк


Зоопарк у Харкові довго шукати не доведеться – він знаходиться у самому центрі міста, поряд із парком Тараса Шевченка. Загальна площа зоопарку сягає 22 гектарів, на яких знайшли притулок більше 7000 тварин. Серед місцевих мешканців – 236 видів рідкісних тварин.

Тут і справді є на кого подивитись: в зоопарку живуть слони та бегемоти, ведмеді, дикі кабани та олені, крокодили і черепахи, різноманітні мавпи, тигрі, леви і рисі, вовки, лисиці та єнотовидні собаки, дикобрази, видри, мангусти та багато інших тварин.

Можна навідатись в тераріум або фазанарій, будинок птахів, окремий павільон павлінів або павільйон хижих птахів. Є експозиція рожевих фламінго і вольєр для пеліканів.

Є в Харківському зоопарку окремий відділ, де з тваринами можна познайомитись особисто – так званий контактний зоопарк, що працює з 1 травня по 1 жовтня. Діти будуть в захопленні, адже зможуть потримати в руках або погратися з черепахами, кроликами, морськими свинками, козенятами, поні, ламами, віслючками та іншими тваринками.

Спілкування з тваринами проходить під наглядом співробітників зоопарку. Влітку на території зоопарку працюють дитячі атракціони та кіоски з морозивом. На території також є два ставки, на яких діє прокат катамаранів.

http://www.zoo.kharkov.ua


*

Дизайн Валентин Iванов