Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Мандрують всі!


5 речей, які необхідно взяти в дорогу


Перед будь-якою подорожжю ми замислюємося: що ж обов'язково взяти з собою?

Звісно, набір речей може відрізнятися в залежності від місця, куди ви їдете, і формату самого «трипу». Адже хтось вирушає у самостійну тримісячну подорож по південно-східній Азії, а хтось —  у двотижневий «пакетний» тур на Канари.

Природно, вміст багажу в таких випадках буде різний, але, на наш погляд, є ТОП-5 речей, необхідних кожному мандрівнику.

Аптечка

У подорожі ваше здоров'я може похитнути все що завгодно: починаючи від банального харчового отруєння і закінчуючи малярією. Щоб своєчасно усунути симптоми хвороби, у вас під рукою завжди має бути аптечка з необхідним набором препаратів. На випадок же якихось екстраординарних подій вкрай необхідна медична страховка.

Водонепроникний чохол для документів

Найважливіше для кожного мандрівника крім здоров'я — це його документи. У разі їх втрати або пошкодження може виникнути безліч проблем. Тому, по-перше, зберігайте паспорт у надійному місці, а також купіть водонепроникний чохол для документів — ми не даремно його включили до ТОП-5 речей, необхідних кожному мандрівнику. Оскільки ніхто не може гарантувати, що навіть під час туристичної екскурсії в якомусь європейському місті вас не накриє злива.

Універсальний перехідник для розеток

На сьогоднішні у світі існує 13 типів роз'ємів для розеток і вилок. Причому в деяких країнах застосовуються розетки різних типів. Тому для того щоб у вас завжди була можливість підзарядити свій фотоапарат чи ноутбук  обов'язково придбайте універсальний перехідник для розеток.

З часом спогади про подорож тьмяніють і стираються — така вже властивість людської пам'яті. Відновити їх допоможуть фотографії, які ви зробите під час своєї поїздки. Адже як приємно часом морозним зимовим вечором подивитися знімки з подорожі по Таїланду чи Шрі-Ланці. Тому фотоапарат однозначно повинен бути у списку ТОП-5 речей, необхідних кожному мандрівнику.

Презервативи

Ніхто не знає, що може трапитися з вами в подорожі, і не можна виключити варіант якихось романтичних пригод у поїздці. Та буде не дуже добре, якщо в найвідповідальніший момент у вас під рукою не виявиться презервативів. А враховуючи, що в деяких країнах якість місцевих презервативів може викликати великі сумніви, радимо і чоловікам і жінкам завжди мати стратегічний запас у своєму багажі.


Максим Зайцев


http://travel.tochka.net/ua/5897-top-5-veshchey-neobkhodimykh-kazhdomu-puteshestvenniku/


*

Дизайн Валентин Iванов