Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Суцільний кошмар
Науковці твердять, що нічні жахи можуть справляти руйнівний вплив на психіку людини. Деякі люди на власному досвіді підтверджують правильність цієї сентенції. Однак як боротися з неконтрольованим процесом страхітних снів?

За словами фахівців, кошмари є наслідком стресу, депресії, прийому деяких препаратів, страху, проблем зі сном або тяжких втрат у житті людини. Частіше за все, нічні жахи ще більше посилюють пригнічений стан людини, що веде до посилення депресії або інших психічних відхилень.

Тому дослідники розробили рекомендації, які допоможуть людині впоратись із безконтрольним баченням снів. Наведені нижче поради належать американським ученим із Національної медичної бібліотеки США. Фахівці рекомендують для початку позбутися стресового стану шляхом частого спілкування з друзями й родичами на тему того, що саме непокоїть людину. Також гарним засобом боротьби зі стресом є практика поширеної сьогодні техніки розслаблення.

Якщо причиною нічних кошмарів є прийом нових медикаментів, слід звернутися до свого лікаря, який має скоригувати рецепт. Якщо причина в іншому, то позбутися нічних кошмарів також допоможуть регулярні фізичні навантаження, вправи перед сном і нормалізація графіка спання та неспання, радять фахівці.


*

Дизайн Валентин Iванов