Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Чому корисно цілуватися
Фахівці в області традиційної медицини стверджують, що поцілунок — це не тільки насолода, але і ефективний засіб проти різних захворювань.

Наприклад, лікарі з Товариства сексуальних проблем в Лос-Анджелесі встановили, що "затяжні" поцілунки благотворно впливають на нашу кровоносну систему. Адже під час поцілунків пульс частішає до 110 ударів в хвилину. Це — відмінне тренування серцево-судинної системи.

Ті ж дослідники підрахували, що після поцілунку легені починають працювати в посиленому режимі: 60 вдихів в хвилину замість звичайних 20-ти. Подібна "вентиляція" — найкраща профілактика легеневих захворювань.

Співробітники Академії стоматології в Чикаго вважають поцілунок профілактичним засобом проти карієсу. Поцілунок стимулює утворення слини, що краще за жувальну гумку нейтралізує кислотний наліт на зубах.

Фахівці-стоматологи однієї з Нью-Йоркських клінік виявили, що любителі пристрасних та ніжних поцілунків рідше страждають від пародонтозу (захворювання ясен). Адже кращий засіб від пародонтозу — масаж ясен.

Люди, які практикують поцілунки, що тривають більше трьох хвилин, тим самим, позбавляють свій організм від стресу та його наслідків, — вважають дослідники однієї з клінік Монреаля. Затяжні поцілунки ініціюють ланцюжок біохімічних реакцій, що знищують "гормони стресу".

Доктор Ульф Бемінг з Австрійської Академії загальної медицини стверджує, що поцілунок — один з видів пероральної вакцинації. Це і не дивно, адже в слині міститься безліч бактерій, причому, 80% з них є у всіх, а 20% індивідуальних, що ми передаємо партнерові та отримуємо в подарунок від нього. В результаті наша імунна система активізується — починається посилене вироблення антитіл, повідомляє Подробности.


*

Дизайн Валентин Iванов