Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Як зняти втому з ніг

Ніхто не сперечатиметься з тим, що в літній період наші ноги втомлюються набагато більше, ніж взимку. Проте, зняти втому можна за допомогою елементарної вправи. Спробуйте виконати таку вправу: ляжте на підлогу біля стіни, щоб ваш хребет знаходився в прямому положенні, а руки розкиньте в сторони. Підніміть вгору ноги і обіпріть стіну п’ятами. Тепер розслабтеся, лежачи в такій позі із закритими очима і залишайтеся в цьому положенні декілька хвилин.

Такий відпочинок дозволить відновити циркуляцію крові в кінцівках, повертаючи їм легкість. Тим паче, що це дуже добре і для хребта, саме з цієї причини вправу слід виконувати, лежачи на жорсткій поверхні, а не в ліжку.

Велике значення для здоров’я ніг має і те взуття, яке ми носимо, на жаль, ми не завжди серйозно підходимо до питання придбання взуття. Якщо ж у вас шпора п’яти, то вам більше підійде літнє взуття без задників.

Якщо ви страждаєте від глибоких тріщин на п’ятах, то буде доречним не відмовлятися від звичних човників, які практично не виходять з моди.
Головне, щоб вони мали м’яку прокладку під устілкою і високий каблук, це перемістить навантаження на зведення стопи.

Якщо ви постійно носите тісне взуття, то, як наслідок, у вас може з’явитися хворобливість нервових закінчень на пальцях ніг.


*

Дизайн Валентин Iванов