Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


П’ять способів заснути нормальноДосить тривале безсоння може вкрай виснажити хворого і негативно вплинути на стан його здоров’я. Лікарі офіційної медицини часто вдаються до снодійних засобів, хоча останні можуть негативно позначитися на організмі.

В народі ж найкращим засобом від безсоння завше вважалася дієта з сирих овочів, фруктів та соків з них. Точніше:міра ефективна для огрядних людей, а також хворих на гіпертонічну хворобу. За такого лікування корисно перед сном постояти по коліно у теплій воді, але не довше 5 хв.

Радять також перед сном випити склянку гарячого молока і заїсти його 1 ст. л.
пшеничного або житнього хліба, подрібнених свіжих або солоних огірків, кислого молока та глини. Якщо безсоння спричиняється припливом крові до голови чи головним болем, то дуже корисно прикладати до литок гірчичники або натертий хрін.

до їди. Лімфовузли змастити зверху олією з кісточок ка¬лини або сухих квіток, настояних на олії і легенько промасувати кінчиками пальців по колу вузла. Ходити босоніж, бо на стопах є точки, відповідні вузлам, особливо корисно — на ребрах ніг. Приймати ванни з гілок та листя калини або обтирати уражені зони настоєм.


*

Дизайн Валентин Iванов