Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Що думають учені. Поради з відусюди


 

Ви увесь день були на ногах. Ваші ноги аж "гудуть" від утоми
Не поспішайте одразу після того, як "заморите черв’ячка", звалитися на диван та культурно відпочити. Так ви з утомою не впораєтесь. Буде краще зробити легкий масаж, погладжуючи, а потім розтираючи та розминаючи пальці ніг і стопи. Додайте до цього ще контрастний душ для ніг, і через 15 хв. від вашої втоми не залишиться й сліду.

Видаляйте бородавки, кератоми, папіломи, поки ви ще молоді!

Пізніше це буде зробити вже значно проблематичніше. А в старечому віці цього краще вже й не робити, оскільки в старих людей при травмуванні суттєво підвищується вірогідність переродження доброякісних новоутворень в злоякісні.

Слід уважніше ставитися до своїх пахв

Бо вони є місцями проходження нервових стовбурів рук людини. Отож, будь-яка травма цих зон може перетворитися порушенням функції верхніх кінцівок. А тому, займаючись на спортивних снарядах, стежте за тим, щоб вони (снаряди) не давили на пахвові ямки. З цією ж метою лямки рюкзака або ремені лижних палиць відрегулюйте відповідно до росту.

Чудодійна суміш.

Склянка суміші свіжих морквяного, бурякового і огірчаного соків, взятих у однакових пропорціях, збагачує раціон вітамінами, мінералами, пектинами, мікроелементами. А тим, хто страждає різними захворюваннями печінки, жовчних шляхів, нирок чи сечового міхура, корисно пити такий коктейль за півгодини до їжі, оскільки свіжі овочеві соки мають сечогінну і жовчогінну дію.


Лейкемія

По 1 — 2 г спіруліни на день (таблетки смоктати) 2 тижні, потім 7 днів перерви. Повторити 2-5 курсів.

Гострий ринофарингіт, бронхіт, пневмонія

Змішати 20 г порошку спіруліни з 200 г меду, 60 г гліцерину, 3 лимонами. Приймати по 1 ст. л. 5 — 7 разів на день після їди (бажано з гарячим чаєм). Курс 10 — 14 днів.

Плеврит

20 г порошку спіруліни змішати зі 100 г меду та соком журавлини, отриманим зі 100 г ягід. Вживати по 1 ст. л. 5 — 6 разів на день після їди. Зберігати в холодильнику. Одночасно змащувати больові місця на шкірі спіруліновим кремом (якщо комусь буде цікаво, навчу, як його робити).

Як піднімати кров’яний тиск

У 12 шарів мокрої розстеленої марлі всипати склянку пшениці. Закрити в макітрі, щоб не проникало світло. Тоді взяти 1 ст. л. зерна, пророщеного в макітрі, змолоти і перемішати в склянці кислого молока. Випити перед сном, контролюючи тиск крові. їсти вівсяну кашу і печиво, печінку, м’ясо індика, курки, яйця, і обо¬в’язково вживати дріжджі.


*

Дизайн Валентин Iванов