Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Медичний гороскоп на січень
1, 2, 28, 29 — несприятливі дні для лікування бронхів та легень. Хронічно хворим на легені не треба навантажувати організм і робити інгаляції. Здоровим варто довше гуляти на свіжому повітрі, спати не менше 9 годин на добу.

3, 4, 30, 31 — у середу, 3 січня — повня. Гірше згортається кров. Зростає ймовірність інфікування. Рекомендуємо не навантажувати шлунок, підшлункову залозу і наднирники.

5, 6 — любов і душевне тепло найкращі ліки від серцево-судинних захворювань. Відпочиньте, прогуляйтеся перед сном. При нейроциркулярній дистонії радимо щоранку і щовечора протягом трьох місяців приймати натщесерце по дві краплі валеріани, розведені у 30 мл води. Це єдиний препарат, до якого організм не звикає.

7, 8, 9 — чистять жовчний міхур і тонкий кишечник. Ці органи не треба оперувати, бо рани погано заживатимуть.

10, 11 — побережіть нирки. Не вживайте алкогольних напоїв, особливо пива. У ослабленому організмі вони можуть спровокувати цистит або пієлонефрит. А при сечокам’яній хворобі викликати коліки.

12, 13, 14 — не сидіть на холодному і сирому, щоб не застудити статеві органи. Заборонені спринцювання та лікувальні свічки. При хронічному геморої треба перейти на дієту і змащувати тріщини соняшниковою олією. За тиждень хвороба минеться. У 80% випадків геморой виникає внаслідок запалення статевих органів.

15, 16 — чистять печінку. Попийте золототисячник, гаряче молоко і прикладіть грілку до правого підребер’я на півгодини.

17, 18 — небезпечно чіпати хребет і кісткову систему. Відмовтеся від масажу та лікування зубів.

19, 20 — можуть загострюватися алергічні реакції. Не бажано робити операції на венах ніг. Не застуджуйте ноги. Причина тромбофлебіту — застуджені ноги в дитинстві. Від хвороби позбавлять тепло і скипидарні ванни Залманова.

21, 22 — організм погано піддається анестезії. Тяжко контролювати дію алкоголю. Бажано менше вживати рідини.

23, 24, 25 — не варто втручатися в органи голови. Не стрижіть волосся. Для здоров’я буде корисною парна.

26, 27 — При захворюваннях горла не робіть інгаляцій. Краще з’їжте порцію морозива. Так ви призупините запалення. Не вживайте гострого та смаженого.


*

Дизайн Валентин Iванов