Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Не влаштовують маленькі груди?


Не влаштовують маленькі груди і вони бажають їх будь-що збільшити. Не жахаються вони ні скальпеля, ні високої ціни на операцію, ані статистичних фактів про наслідки таких втручань. А вони ж невтішні.

То чи не краще буде замість того, щоб зважати на статистику, взятися за гімнастичні вправи і вирівняти положення без шкоди для організму? Само собою, зовсім маленькі груди навряд чи можна буде перетворити на пишн форми. Тому що існує природний закон, за яким великі груди виростають завдяки не грудним м’язам, а розподілу підшкірного жиру, котрий в жінок відкладається на стегнах, сідницях і грудях. Виходить, за рахунок фізичних вправ ми можемо лиш зміцнити грудні м’язи, котрі, збільшуючись самі, підтягають і груди.

До речі, виконуючи спеціальні вправи, Ти доб’єшся і додаткового ефекту: розширюючи грудну клітину, розвинеш верхні й нижні пекторальні м’язи, що зміцнить дельтовидий м’яз спини. А це добре підкреслить лінію талії, збільшить потужність легень.

Для тих, кого не на жарт цікавить згадана читачкою тема, ми наводимо сьогодні гімнастичні вправи для збільшення грудей, наведені в журналі "Фізкультура і спорт" Оленою Панкратовою.

Що потрібно буде приготувати?

В першу чергу — 2 комплекти гантелей. Найкраще — розбірних, аби диференціювати навантаження. Підійдуть підручні матеріали і устаткування: стільці, табурети, пляшки з водою або піском (замість гантелей). Фантазуйте...

1.Лежачи на спині, тримай гантелі хватом зверху в прямих руках над грудною клітиною. Вдих — опусти руки по широкій дузі як зможеш далі за голову. Повертаючи їх назад, видихни. Виконай 3—4 серії по 10 — 12 повторів.

2.Те ж положення. Виконай таку ж вправу, тільки тримаючи гантелі хватом знизу.
Кількість вправ — та ж.

3.Те ж положення. Вправа зі штангою або палицею з пляшками на кінцівках. Підняти штангу на прямих руках (широкий хват). Жими робити швидко: вниз —вдих, уверх — видих. З часом хват можна зменшувати, міняючи таким чином навантаження. Кількість повторів — та ж.

4. Стоячи прямо, ноги на ширині плечей. Взяти еспандер, аптечну або спортивну гуму хватом зверху, завести руки за спину, зігнувши лікті. Вдихаючи, підніми руки і зведи кисті рук разом. Повертаючись у висхідне положення, видихни. З еспандером можна виконувати багато вправ.

5. Лежачи на уклоні (бажано) і тримаючи гантелі у витягнутих руках долонями одна до одної, розводити їх в різні боки — на вдих. Кількість повторів — вже відома.
Ще одна вправа в тому ж положенні: в руках — гантелі хватом зверху / опущені на плечі. Поступово піднімаючи їх догори і вдихаючи, руки виправляй. Опускаючи гантелі, видихай.

6. Стоячи прямо, тримай штангу на плечах. Присідання добре розвивають І грудну клітину. Зроби 3 глибоких вдихи. На останньому затримай повітря і повільно присядь. Піднімаєшся — видихай. Кількість повторів — та ж.

7. Боксування з гантелями: почергово випрямляючи руки, штовхай їх уперед. Кількість повторів уже потрібно вивчити напам’ять.

Світлана Жемчужна


*

Дизайн Валентин Iванов