Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Все про сон. Сексуальні реакції під час сну


І чоловіки, і жінки переживають під час сну сексуальні реакції. У чоловіків в період сну з ШРО (швидкі рухи очей) часто виникає неусвідомлювана ними ерекція (приблизно через кожні 90 хвилин). Мабуть, таке збудження характерне для будь-якого віку — немовлят, чоловіків середнього віку, 70-80 років і навіть для тих, хто загалом страждає імпотенцією.

Ерекція не залежить від змісту сновидіння і від того, чи має воно сексуальний сюжет. Іноді під час сновидіння ерекція раптово зникає, що зазвичай пов’язане з одночасним переживанням тривоги або смутку.

Ми використовуємо цей нормальний рефлекс ерекції під час сну з ШРО для діагностики психогенної або органічної імпотенції у чоловіків.
Як завжди, про те, що пов’язане з жіночою сексуальністю, відомостей зібрано менше, проте є експериментальні дані, що показують, що жінки теж переживають періоди сексуального збудження під час сну. Протягом ночі з інтервалами, характерними для сну з ШРО, спостерігалася ерекція клітора і посилене кровопостачання у піхву.

Джерело
 


*

Дизайн Валентин Iванов