Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Здорові поради


Стрункі ноги
1. Лежачи на спині, руки вздовж тулуба, ноги трохи підняті, м’язи розслаблені. У швидкому темпі перехресні рухи ногами — 30-40 разів.

2.Стоячи, ноги разом, ліву руку відвести в бік, правою триматися за опору. Зігнути у коліні підняту ліву ногу, повернути її у висхідне положення. Так само зробити гфавою ногою. 15-20 разів кожною ногою.

3. Те саме висхідне положення. Махи лівою ногою, різко виносячи її вперед-вгору 15 разів. Повторити правою.

4. Те саме висхідне положення. Вправа подібна до попередньої. Але ногу після маху терба відвести назад, потім повернути у висхідне положення. Кожною ногою по 15 разів.

5. Стоячи, ноги разом, руки в бік. Ліву ногу підняти і перенести через спинку крісла — плавно, круговими рухами, вага тіла переноситься на носок опорної ноги. По 10-12 разів кожною ногою.
6. Лежачи на правому боці і витягнувши праву руку вгору, ліву зігнути в лікті і впертися долонею у підлогу перед грудьми. Ліву ногу підняти і опустити. Виконувати швидко, амплітуда максимальна — 15-20 разів. Повернутися на інший біюі зробити вправу правою ногою.

7. На лопатках ("берізка"). Торкатися підлоги за головою пальцями ніг поперемінно. 7-9 разів кожною ногою.

8. На спині, руки вздовж тулуба. Швидко "крутити педалі велосипеда". М’язи розслаблені. 40-60 разів.

Щоб зняти «галіфе»

Якщо ви хочете позбутися "галіфе" на ногах, наберіться терпіння. Через тиждень, після того як почнете робити вправи, результатів ще не буде, а ось через місяць-два ваші зусилля увінчаються успіхом. Врахуйте: ви повинні уникати вправ на носках, присідань і напруження м’язів.


*

Дизайн Валентин Iванов