Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Ділові поради


Скажи, яку краватку ти носиш...


Психологи стверджують, що жінки, вибираючи собі супутника життя, крім вивчення чоловікових звичок і манер, повинні приглядатися й до краваток, які носить обранець. Саме вони можуть багато розповісти про нареченого. 

Так от, якщо молодий чоловік віддає перевагу яскравим краваткам у квіточку, то це свідчить, що він — приємна у всіх відношеннях людина. У нього добра, романтична душа, він розумний, комунікабельний і щирий. Природна галантність і почуття гумору допомагають йому лідирувати в будь-якій компанії, особливо жіночій. Будьте готові, що у вашої «половинки» з’явиться безліч захоплень, хобі, які ви мусите розділяти з ним, інакше без образ не обійдеться. Але знайте, що такі натури часто не можуть упоратися з неприємностями реального життя, ховаються від них у світ фантазій і вигадок. Зате любитель «квіткових краваток» по достоїнству оцінить вашу самостійність і прагматичність, якщо цього ви не вимагатимете від нього.

Якщо чоловік носить краватку з геометричними фігурками, ромбиками, графічним орнаментом, то це видає в ньому скромника, витриманого і зібраного в усьому. У нього практично не буває нападів гніву, імпульсивність і неконтрольованість у словах і діях — це не його стиль. У найважчих ситуаціях він не втрачає рівноваги, діє спокійно й розумно. Якщо ви готові терпіти «сухаря», якщо вас не дратує незворушність за будь-яких обставин, дефіцит емоцій та імпровізацій, — виходьте заміж без роздумів.

Якщо хоч раз ваш хлопець з’явився на побачення у краватці у смужку, знайте, він — кар’єрист. На першому плані в нього завжди буде робота, справи, професійні проблеми. Добре це чи погано — вирішувати вам. Однак у всьому світі краватка у смужку вважається обов’язковим атрибутом успішного бізнесмена. Щоправда, у «смужкових» часто трапляються проблеми з гумором.

Ті чоловіки, які в усьому полюбляють ексклюзив, одиничний примірник і дуже пишаються своєю «унікальною» краваткою, на якій здебільшого зображено сюжетний малюнок, справжні «павичі». Їм подобається «розпускати хвіст» перед жінками, хвалитися перед друзями. Зате вони справжні трудоголіки, розумні й цілеспрямовані. Живуть за принципом: «На все свій час». Не турбуйтеся з приводу великої жіночої уваги до такого чоловіка — здебільшого ці веселуни вірні й надійні у подружньому житті.

Якщо чоловік замість краватки час від часу вдягає хустинку на шию, то це — денді, людина цинічна й ненаситна в коханні. Зверніть увагу, що й посміхається він манірно, й очі щулить по-особливому. Блискучий фасад — це його головне достоїнство та зброя. Насправді він може виявитися не надто глибоким і надійним, бо схильний до нарцисизму, депресій, алкогольних запоїв. У своїх невдачах звинувачуватиме насамперед вас і весь світ, але тільки не себе. Стосунки в подружньому житті складатимуться так, ніби ви купили дуже гарну сукню від «Діор» — модну, сучасну, всі заздрять, а вам у ній — дискомфортно, ви краще за всіх розумієте, що покупка не така вже й необхідна: згодиться вряди-годи, здебільшого висітиме у шафі...

Зверніть увагу, яким кольорам краваток віддає перевагу обранець: якщо синьому, то це свідчитиме про надійність і комунікабельність, відкритість і дружелюбність чоловіка. Переважання яскраво-червоного кольору видає чоловіка амбіційного, енергійного, який завжди й у всьому прагнутиме першості, влади. Світло-зелені кольори на краватках нареченого просигналізують вам про натуру гордовиту, чоловіка, який знає собі ціну й пред’являтиме високі вимоги до всіх. Якщо ви любите домашній затишок, тепло та спокій, тоді придивіться до молодих людей, які носять краватки, в яких переважає темно-зелений і оливковий колір.


*

Дизайн Валентин Iванов