Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Ділові поради


13 помилок чоловічого стилю


При створенні власного стилю ми концентруємо всю свою увагу на тому, що і як потрібно носити, що увійшло до моди і що з чим поєднувати. Але в гонитві за трендами ми деколи пропускаємо елементарні речі, яких робити не варто. Адже одна-єдина помилка здатна звести нанівець всі ваші старання виглядати ефектно.

1. Надто багато кольору

Дуже багато кольору, безумовно, приверне увагу. Але це зовсім не та увага, якої ви чекаєте. Для кожного образу обмежтеся трьома основними тонами, при цьому вибирайте відносно прості речі. Розібратися з колірною сполучуваністю можна за допомогою так званого колеса кольору. Протилежні кольори відмінно доповнюють один одного (синій, оранжевий), та варто дозувати їх кількість. Що ж до відтінків, розташованих поряд (червоний, рожевий), далеко не завжди їх паралельне використання може виявитися вдалим.

2. Надто багато малюнків

В даному випадку, як і з кольорами, розумно зупинитися на кількості три. І це вже багато. Набагато простіше поєднувати одну модель з малюнком з однотонними речами.

3. Надто багато тканин

У кожної тканини існує певний "клас". Так, шовк вважається більш офіційним матеріалом, ніж денім, тоді як льон — демократичнішою тканиною. Шкіра, як правило, виглядає більш "мужньо", ніж твід. Тому тканини важливо поєднувати, враховуючи не тільки їх фактуру і колірну гамму, але і "клас".
Крім того, важливо розмежувати зимовий і літній гардероб: як не дивно, багато чоловіків можуть продовжувати носити в теплу погоду костюм з щільної і важкої тканини.

4. Плями

Перш ніж завантажити річ в пральну машину, проінспектуйте її на наявність плям. Вони можуть залишитися і після прання, і, погодьтеся, немає нічого жахливішого, ніж розводи бруду навіть на бездоганно випраній речі.

5. Одяг не по сезону

Здавалося б, з цим пунктом не повинно виникати проблем. Проте на практиці речі для іншої пори року надягають просто випадково. Повісьте зимові і літні речі окремо, краще в різних шафах, тоді у вас не виникне спокуси надіти льняну сорочку під щільний піджак.

6. Надто довгі чи короткі штани

Завжди ретельно приміряйте брюки або джинси перед покупкою, оскільки невірно підібрана довжина може зіпсути навіть найефектнішу модель.
Пам’ятаєте правило: штани кольору хакі і костюмні брюки повинні закінчуватися на рівні верхньої частини каблука. Джинси можуть бути трохи довші, навіть прикривати каблук. Декілька зайвих сантиметрів — це вже багато. Не варто вибирати і меншу довжину: інакше ваші ноги здаватимуться коротшими. При ходьбі не повинно бути видно шкарпеток, а коли ви сидите, з-під штанини дозволено виднітися лише декільком сантиметрам шкарпетки.

7. Надто висока лінія талії

Якщо у вас від природи короткий торс і довгі ноги, носите штани із заниженою лінією талії, вибираючи моделі не з бічними, а з передніми кишенями. Правда, така модель ефектно виглядає тільки на володарях ідеального пресу.

8. Неправильна довжина футболки

Якщо футболка дуже довга, вам ніколи не вдасться акуратно заправити її в брюки. Тому будь-який топ повинен закінчуватися на рівні середини ширінки. Коротше теж не можна: інакше при кожному нагинанні ви оголятимете спину. Постарайтеся знайти бренд, фасони якого підходять вам більше всього, навіть якщо на пошуки піде багато часу.

9. "Переобтяжений верх"

Яскраві кольори, малюнки, провокаційні написи і відомі логотипи, — все це, звичайно, класно. Але в певних ситуаціях. У більшості ж випадків однотонні футболки стриманих відтінків дадуть більший простір для сполучуваності і застрахують вас від додаткових помилок.

10. Непрасовані речі

Правила акуратності ніхто і ніколи не відміняв, а одне з них свідчить: праска і прасувальна дошка — головні друзі охайного вигляду. Ні, ми не збираємося натякати чоловікам на те, що далеко не завжди їх сорочки ідеально випрасувані. Просто хочемо звернути увагу на те, що не варто забувати про деталі. Непопрасована тканина між ґудзиками виглядає ну дуже неестетично. До кінця дня річ також може неабияк пом’ятися, особливо ця проблема актуальна в поїздках. В крайньому випадку можна злегка змочити складки, розгладити їх пальцями і висушити феном, якщо він опиниться під рукою.

11. Погано пов’язана краватка

Як показує практика, мистецтво зав’язування краватки цілком виправдовує свій статус: опанувати цією майстерністю можна тільки після певного тренування. Не варто забувати і про довжину цього аксесуару: у класичному варіанті кінець краватки повинен торкатися застібки на ремені.

12. Шкарпетки плюс сандалі

Ця помилка — з ряду страхітливих. Купили відкрите взуття — забудьте про шкарпетки взагалі! Якщо все-таки ви не можете обійтися без цієї деталі гардероба, а взуття хочеться носити легке, віддайте перевагу укороченим шкарпеткам, кросівкам з перфораціями і мокасинам з тонкої шкіри.

13. Зрощені брови

Вважаєте, що вищипувати брови — це заняття: а) суто жіноче, би) більш ніж звіряче?

Існує декілька чарівних салонних процедур, які раз і назавжди видалять зайве волосся з невеликої ділянки на вашому переніссі.

У будь-якому випадку зрощені брови — видовище як мінімум непривабливе.


*

Дизайн Валентин Iванов