Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Ділові поради


Закони процвітання


Ренді Гейдж: 7 духовних законів вашого процвітання

— Закон всепрощення.

Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена ненавистю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбутися негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.

— Закон десятини.

Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон подяки джерела підтримки — 10% від усього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші — звичайне явище. Але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з
новими дружніми стосунками, у вигляді одужання і т. д.

— Закон відплати й отримання.

Якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ним з оточуючими. Якщо у вас — дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну сутність. Щоб з належною шанобливістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими.

— Закон творчості.

Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.

— Закон уяви.

Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Зберігайте цей опис десь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.

— Закон циркуляції.

Будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати щось, що ви бажаєте.

— Закон порожнечі.

Якщо вам потрібні нові черевики, викиньте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, почистіть вашу шафу. Ви повинні з доброї волі розлучитися з вашими стереотипами.

 


*

Дизайн Валентин Iванов