Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Косметика – біле личко…


Як вибрати парфуми


Неповторний образ жінки створює не лише оригінальна сукня, високі підбори, модна зачіска й прикраси, а й парфуми. 

Колись вважалося нормальним, якщо леді роками користувалася одними й тими ж духами. У час, коли існує море різноманітних пахощів — вечірніх, щоденних, святкових, романтичних, легких, солодких і терпких, гріх не спробувати кожен.

Золоте правило, яке мають знати всі жінки: одні й ті ж парфуми по-різному пахнуть на різних людях. Отож «випробуйте» запах на собі. І не в один момент, бризнувши на зап’ясток, а принюхуючись до пахощів протягом дня. Ніколи не випробовуйте більше трьох ароматів. Інакше ваш нюх «заплутається». А ще алкоголь в організмі до невпізнаваності змінить запах духів на вашій шкірі.

Вибирати запах треба, бризнувши на відстані кількох сантиметрів на картонну смужку-пробник. Нюхають спочатку зблизька, а потім ніби збоку, відвівши руку вправо сантиметрів на 30. Експерти стверджують, що саме так запах «розкривається». Хоча найкраще основний його тон проявляється через годину. Але не забувайте, що духи взаємодіють не з картоном, а з вашою шкірою.

Ніколи не розтирайте духи чи туалетну воду на зап’ястку. Вибираючи аромат зважайте на погоду — волога й дощова «обтяжує» пахощі, суха й сонячна швидко «вивітрює». Якщо ж ніяк не можете вибрати «свій» парфум, попросіть їхній «пробник» у магазині, вранці напахтіться і принюхуйтеся протягом дня. Якщо у другій половині дня з’явиться бажання ще раз вдихнути пахощі — парфум ваш.


*

Дизайн Валентин Iванов