Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Косметика – біле личко…


Як вивести кола під очима


Основна причина появи темних кіл під очима полягає в хронічній перевтомі і недосипанні, важкому душевному стані. Шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна — вона приблизно в 4 рази тонша за шкіру на інших ділянках обличчя. Кров, якій бракує кисню, застоюється в капілярах під очима і починає «просвічувати» темними колами. У людей із дуже світлою, ніжною і тонкою шкірою тіні під очима можуть з’явитися із самого раннього дитинства. 

Низький рівень вмісту вологи в тканинах тільки посилює подібний ефект: шкіра навколо стає ще більш прозорою, і кола під очима виглядають запалими. Алкогольні напої також можуть привести до появи темних тіней під очима: вони знижують рівень вологи в тканинах.

Отже, щоб позбутися цієї «напасті», треба подбати про добре кровопостачання. Для цього просто необхідним є повноцінний сон, активний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі. Задля стимулювання кровообігу навколо очей можна накладати на віка холодні компреси. При цьому можна використовувати як звичайну холодну воду, так і безалкогольну туалетну.

Mожна робити і компреси із сиру: по десертній ложці сиру загорнути у невеликі шматочки тканини і покласти на віка на 10 хвилин.

Для стимулювання кровообігу в ділянках шкіри навколо очей можна використовувати і такий засіб. Наповнити таз чистою холодною водою (бажано кип’яченою), опустити в нього обличчя і кілька разів підряд відкрити і закрити очі. У такий спосіб також можна позбутися і почервоніння очей (звісно, якщо вона не є наслідком якогось захворювання).

Причиною утворення темних кіл під очима може бути і перебування на сонці: на ділянці чуттєвої шкіри під очима з’являється виражена пігментація. Іноді негативний вплив сонячних променів підсилюють креми, що містять фруктові кислоти. Після їх застосування на сонце виходити не рекомендується.

Тіні під очима можуть також виникати внаслідок алергії на барвники для вік і вій. Від них можна позбутися за допомогою олії неролі.

Синці під очима можуть з’явитися і після пластичної операції, лазерного пілінга. У цьому випадку навколо очей виникає хронічне запалення, яке можна усунути за допомогою так званої міліметрової терапії, тобто високочастотних електромагнітних хвиль.

І, нарешті, часто причиною появи темних тіней під очима є хронічні захворювання нирок, серцева недостатність та ін.

Сучасна косметична індустрія випускає безліч спеціальних кремів, що запобігають появі і рятують від темних кіл під очима.

Якщо ви правильно визначили причину появи синців під очима, спробували для їхнього видалення всі способи, але вони все одно не зникають, то залишається вдатися до «камуфляжу». Втім, спочатку необхідно визначити колір «мішків» під очима. Згодом підібрати потрібний відтінок засобу, що маскує: якщо кола мають зеленуватий відтінок, то застосовують червоного відтінку, при червонуватому відтінку кіл — відповідно зелені кольори. Послідовність маскування така: спочатку на проблемні ділянки накладають крем для вік для чуттєвої шкіри, а вже потім і засіб, що маскує. Можна сховати синці під очима і ґрунтовкою тілесного кольору.


*

Дизайн Валентин Iванов