Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


Головні помилки тих, хто худне


Перша і головна помилка жінок полягає в тому, що вони дуже вірять в чудодійність  дієт, приписуючи їм феноменальні можливості й чекаючи разючого ефекту.

Сідаючи на дієту, багато жінок перестають підраховувати калорії споживаних продуктів. І дарма. Навіть вживаючи тільки продукти, зазначені в меню дієти, ви повинні чітко знати, скільки калорій ви споживаєте і витрачаєте за день.

Деякі жінки вважають, що сидіти на дієті означає голодувати. Такий підхід не можна вважати правильним і не тільки тому, що зайвої ваги ви не позбавитеся, а ще з тієї причини, що ви шкодите своєму здоров’ю.

Ще одна помилка тих, що худне, полягає в тому, що вони вважають дієту повноцінним і достатнім засобом для зниження ваги, відмовляючись від спорту і усілякого фізичного навантаження. Крім того, жінки часто ставлять перед собою лише мету схуднути, не замислюючись про те, як переходитимуть згодом на звичайний режим харчування і підтримуватимуть вагу на потрібному рівні.

Крім того, багато хто покладається на поширені чутки про те, що можна швидко схуднути без шкоди для здоров’я; що голодувати корисно, а також про те, що пігулки для схуднення творять дива.

Необхідно пам’ятати, що користь принесе тільки та дієта, що розроблена особисто для вас дієтологом з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.


*

Дизайн Валентин Iванов