Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


Говорить Жінка


9 найнебезпечніших слів в устах жінки
1. "Ну і чудово!"

Це слово жінки зазвичай використовують в наприкінці суперечки — коли вони праві, а вам потрібно закрити рота.

2. "Я швидко! П’ять хвилин!"

Ця фраза може трактуватися двояко. Якщо жінка вимовила її до того, як почала готуватися до виходу з дому, "п’ять хвилин" прирівнюються до півгодини. А от якщо вам дали тільки п’ять хвилин, щоб додивитися перший тайм футбольного матчу перед тим, як почати "допомагати по дому", будьте впевнені — це будуть рівно п’ять хвилин!

3. "Нічого не сталося"

А ось це вже затишшя перед бурею. Це "нічого" явно щось означає, так що будьте напоготові. Сварки, які починаються з "нічого не сталося", зазвичай закінчуються "прекрасно" (див. п.1).

4. "Ну-ну, продовжуй"

Це — виклик, а не дозвіл. Так що ні в якому разі не продовжуйте!

5. Важкий гучний подих

Ця невербальна заява часто неправильно розуміється чоловіками. Гучне зітхання означає приблизно наступне: вона вважає вас повним кретином і не розуміє, чому взагалі витрачає час на те, щоб стояти тут і сперечатися з вами ні про що (див. п. 3).

6. "Все добре"

Одне з найнебезпечніших заяв, яке тільки чоловік може почути від жінки. "Все добре" означає, що вона бере тайм-аут, щоб придумати, коли і яким чином ви поплатитеся за свою помилку.

7. "Спасибі"

Якщо жінка сказала вам спасибі, не питайте за що. Просто скажіть їй — "нема за що". Є, правда, тонкий момент: якщо замість простого "спасибі" ви почуєте "спасибі велике!" (З наголосом на слово "велике"), то ви повинні відразу помітити тонкий сарказм, що звучить в її голосі. Після цього ні за що на світі не говоріть "нема за що". Інакше вийде "неважливо" (див. далі).

8. "Неважливо"

Це — витончений жіночий спосіб послати чоловіка туди, куди Макар телят не ганяв.

9. "Не турбуйся, я сама..."

Ще одна загрозлива заява, найчастіше використовується в той момент, коли жінка вже кілька разів попросила чоловіка щось зробити (викинути сміття, зібрати по будинку шкарпетки, забити цвях), виявила, що він навіть не підвівся з крісла, і почала робити все сама. Пізніше ця ситуація вилл’ється в дурне чоловіче питання "Що не так?" і жіночу відповідь під номером 3.

 


*

Дизайн Валентин Iванов