Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


Знайди, зваб та втримай свого чоловіка з янгольськими крилами


Усі люди поділяються на три категорії: візуали, аудіали, кінестетики. Кожному типу властиве особливе сприйняття світу в цілому і жінок зокрема. Як і на що він реагує? На що звертає увагу перш за все, а до чого абсолютно байдужий?

ВІЗУАЛ

Візуал вклоняється красі в усіх її проявах, чи це лінія горизонту, чи полум'яний захід сонця, і звичайно ж, зовнішньому вигляду жінки, у ліжку з якою він хоче опинитися.
Зваблювати візуала треба красиво. Якщо ти хочеш, щоб цей чоловік тебе почув, тобі треба домогтися, щоб він на тебе подивився, причому зацікавленими очима. Відповідай його уявленням про красу, стиль і сексуальність. Він "клює" на: високі підбори, панчохи, глибоке декольте і мережану білизну. Хочеш пояснити йому, як тебе задовольнити? Краще покажи. По-перше, так він краще тебе зрозуміє. По-друге, ніщо його так не збудить, як жінка, яка себе пестить. Грай з образами. Його збуджує нижня білизна? Чудово! Частіше бав себе обновками, а краще вирушайте за покупками разом: він сам покаже, що вважає сексуальним.

КІНЕСТЕТИК

Кінестетик постійно гарантує якість: вечері в ресторані, вина, на якому він чудово знається, його затишної квартири, куди він вас скоро запросить, і звісно, сексу. Йому необхідно все спробувати, доторкнутися, відчути. Але це не означає, що він постійно щось робить, головне - вир подій навколо нього. Кінестетик любить усе, що дозволяє йому рухатися: спорт, танці. Звабити його неважко. Покатайся з ним на машині на великій швидкості, спустися наввипередки з гори на лижах - він налаштується на потрібну хвилю. Опинившись з кінестетиком у спальні, не витрачай час на слова. Він говорить мовою тіла, для нього важливо, що він відчуває, коли торкається тебе, а ти - його. Якщо ти вже опинилася з ним у ліжку, пам'ятай: все або нічого! Він не зрозуміє твоєї сором'язливості або моральної заборони на той чи інший дотик. Пам'ятай, кінестетик живе, коли відчуває, тому не бійся дряпатися, кусатися, він буде у захваті.

АУДІАЛ

З аудіалом тобі завжди буде цікаво. Для нього не існує нудних питань і закритих тем. До того ж він уміє слухати. Ваше перше побачення ви проведете за цікавою бесідою. До речі, нею може все й обмежитися. Далі розмов справа в аудіала йде не завжди і не одразу.

Опинитися в ліжку з аудіалом дуже просто, але в той же час неймовірно важко. Просто - якщо ти знаєш, що сказати. Кажи, що ти у захваті від його тіла і що ти хочеш з ним зробити - тут і зараз, як сильно ти його хочеш. Висловлюй свої емоції під час сексу всіма можливими звуками: стогни, шепочи, кричи, ричи та фиркай - роби все що завгодно, аби він тебе чув! Йому дуже сподобається, якщо ти прикусиш мочку вуха і прошепочеш своє таємне бажання.

Відшукай "свою" пісню. Вона могла звучати, коли ви вперше танцювали чи цілувалися на фінальних титрах фільму або займалися сексом. Кожного разу, почувши її в клубі, на вечірці або в машині, ти будеш знати: він точно про тебе думає.

Пам'ятай, жоден чоловік не любить удаваності, манірності та фальші. Коли він побачить, що ти природна та відверта, є вірогідність того, що він розділить з тобою не тільки каву і ліжко.


*

Дизайн Валентин Iванов