Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


5 типів дружин


Чомусь трапляється так, що коли ми вступаємо у шлюб, наша поведінка та риси характеру різко змінюються.

Феміністка. В усьому шукає рівності з чоловіками. Прагне привчити їх до самостійності у побуті, відокремити сімейні статки та вдосталь часу присвячувати своїм інтересам, хобі, а не сімейному уїк-енду чи духмяній вечері. 

Сексуальна. Доглядає за собою. Зранку спокусливий макіяж, в обідню перерву — манікюр, після роботи — фітнес та масаж. Кохає чоловіка за його відданість, гаманець і турботу.

Практична. І на роботі встигає, і вдома все чисто та охайно, і з дітками уроки поробити часу вистачає та ще й на чоловіка лишається. У хаті такої дружини завжди все буде досконало: і страви, і порядок, і чоловік вдягнутий ідеально, і дітки всі відмінники.

Українська дружина. Справжня ґаздиня. І хай там як, але сніданки, обіди та вечері в неї завжди заздалегідь готові. Вона хазяйновита аж до самовіддачі: пере чоловічі шкарпетки та спідню білизну, прасує його сорочки, прибирає за ним на кухні.

Незнайомка. Окрім свого чоловіка, не проти пофліртувати з іншими, особливо, якщо він коханий подруги чи сестри. Вона завжди в бойовій готовності: манірна кокетка, з яскравим макіяжем та на високих підборах.


*

Дизайн Валентин Iванов