Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


Щоб сподобатися чоловікові, жінці потрібно оголити 40% тіла


Відомо, що чоловіки люблять очима. Спостереження показали, що якщо жінка хоче привернути увагу чоловіка, на ній має бути одяг, який оголює не більше 40% її тіла. Головне — правильно підібрати одяг таким чином, щоб не виглядати занадто консервативно або ж, навпаки, занадто вульгарно...

Оголяти тіло потрібно дуже акуратно, зрештою, як і все решта. Велику симпатію у мужчини може викликати навіть, здавалося б, така дрібниця, як проколоті вуха. Що вже казати про фігуру, риси обличчя, парфуми, манеру поведінки тощо.

Отож, вибираючи вбрання для торжества, не слід, наприклад, оголяти одночасно і лінію декольте, і ноги. Кілька дослідників поспостерігали в одному з нічних клубів за тим, як і у що була одягнена більшість представниць прекрасної статі, які прийшли добре провести час. Психологи прийшли до висновку про те, що те, що було надіто на жінці, прямо пов’язане з тим, скільки чоловіків підходило до неї з метою познайомитися і запросити на танець.

Як з’ясувалося, ті жінки, у яких було оголено приблизно 40% тіла, привертали до себе увагу чоловіків удвічі більше, ніж ті, хто цілком заховав себе під одягом. Жінки в надто відкритих вбраннях також не користувалися популярністю у протилежної статі. На думку чоловіків, такі дівчата виглядають легкодоступними і ненадійними. Їхні відверті сукні — перша ознака того, що дівчина здатна на зраду.

 


*

Дизайн Валентин Iванов