Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Жінка дивує


ЖІНКИ, ВІД ЯКИХ НЕ ЙДУТЬ...


Яка вона, ідеальна жінка — та одна єдина, яку шанують, люблять і бояться втратити?

Чоловік — не сенс буття, не центр світу, не межа мрій. Світ набагато ширший і цікавіший простої присутності представника сильної статі в жіночому житті. Саме тому на нього не варто вішатися, йому не варто прислуговувати, навколо нього не варто постійно крутитися, від нього не варто залежати — достатньо просто бути поряд і насолоджуватися близькістю.

Кожна жінка, хоча б теоретично, повинна мати можливість піти від свого чоловіка. Вона повинна бути самостійною фінансово, спроможною професійно і самодостатньою особистісно.

Таку жінку дуже бояться втратити — на відміну від тягаря, який доведеться все життя тягнути на собі.

Жінка — це завжди хранителька домашнього вогнища. І ніяк інакше. Нехай вона не вишиває хрестиком — зате випікає запаморочливі пироги. А якщо не пече пироги — хоча б смажить найсмачніші у світі котлети.

Чоловік ніколи не піде з будинку, в якому його смачно годують і де йому завжди попрасують сорочку.

Чоловік не повинен віддавати жінці всі зароблені гроші. Ні з якої причини, ні під яким приводом.

І ще: жінка, від якої не йдуть чоловіки, ніколи не буде обшукувати його кишені. Навіть якщо вона точно знає, що в правій лежить банківська картка, а в лівій — візитка фотомоделі.

Жінка — це не тільки коханка, домогосподарка і мати його дітей. Вона — обов’язково друг. Чоловіки важко переносять духовну самотність — їм потрібно ділитися планами, обговорювати буденність, радити і радитися. Хоча б щодо дрібниць.

Жінка, від якої не йдуть чоловіки, ніколи не дратує свого партнера. Вона не влаштовує скандалів, не нищить стосунки підозрами, не зриває поганий настрій на оточуючих, не "пиляє" і не маніпулює сексом. Вона завжди розмовляє і домовляється. А якщо не домовляється — просто йде.

Вона завжди прагне до досконалості. Вона намагається добре виглядати. Вона бореться зі своїми шкідливими звичками. Вона із задоволенням витрачає гроші на себе — а значить, і на його імідж в очах інших чоловіків.

Жінка, від якої не йдуть чоловіки, з повагою ставиться до захоплень своєї другої половинки. І обов’язково має свої.

Жінка повинна бути слабкою, але не має права бути дурною.

Жінка, від якої не йдуть чоловіки, дуже любить себе. І тому легко і повноцінно любить свого чоловіка.

http://www.uamodna.com/articles/zhinky-vid-yakyh-ne-ydutj/

 


*

Дизайн Валентин Iванов