Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Фітотерапія


ЧАЙ ЩОДНЯ
Співробітники медичного факультету Університету імені Е. Роттердамського (Нідерланди) опублікували нові дані про користь чаю як засобу профілактики Серцево-судинних захворювань. Результати обстеження 3,5 тисячі осіб показали:

щоденне вживання однієї — двох чашок цього напою майже у два рази зменшує ризик виникнення склерозу аорти. Чотири чашки знижують імовірність цього захворювання майже на 70 відсотків. Виявилося також, що у жінок захисні властивості чаю проявляються помітніше, ніж у чоловіків. Пояснення цьому факту ще не знайдено.

...ІЗ МОЛОКОМ

Ніби й причини не було, а під очима з’явилися мішки. Почали набрякати пальці. Цілком можливо — винуваті в цьому холод і сирість. У таку погоду погано виводиться з організму рідина. Прекрасний спосіб побороти напасть — пити чай, а не каву. Та ще й із свіжим коров’ячим, а не згущеним, молоком. Не даремно ж англійці, в країні яких постійно прохолодно і сиро, так полюбляють сечогінний напій. Можливо, саме тому, у Великобританії низький рівень урологічних захворювань.*

Дизайн Валентин Iванов