Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Цікавинки


Що тобі СНИться?


Чоловік та жінка — що їх об’єднує? Можливо, те, що вони обоє третину свого життя проводять уві сні. Дивний стан, який ще й досі недовивчений науковцями. Що воно таке є й навіщо? Недовивчений недовивченим, але ж звідки тоді так багато разноманітних сонників, які впевнено тлумачать наші сни, та ще й відомі по всьому світі. 

Заглядаю у один такий електронний всім відомий сонник (упустимо його назву, щоб не робити зайвої реклами) — цих геніальних шедеврів світової класики безглуздості і що ж я бачу? Отже, запам’ятовуйте, а, може, вам уночі присниться саме... саме... фіміам! Так! Хто з вас взагалі знає, що таке фіміам? Я ось, наприклад, не знаю. Прийшлося заглядати у словник. Фіміам — це благовонна речовина, яку палять під час богослужінь. АГА. Невже він так часто людям сниться, що його аж у сонник внесли? Треба хоч піти десь на нього подивитись, може, й мені насниться, а було б не погано, бо означає це успіх у справах та спокій.

Що там у нас далі? Далі — мрії. Так, саме мрії. Одразу у голові питання — а сам сон, чи не є це одна цілковита мрія? Припустимо, що навіть ні, отже, що там нам пишуть...

Якщо ти побачиш уві сні свої власні мрії — то це до заміжжя, а якщо тобі наснились ще й чужі мрії (цікаво знати, як це), то це означає... що ти відкриєш таємницу. Отже, дивіться, яка велика різниця — як свої мрії (хай навіть це буде злітати в космос), то одразу ж заміж, а як насниться, що летиш в космос, але хтось тобі колись казав вже про таку мрію, то одразу ж заміжжя відміняється, і тобі відкривається велика таємниця. А що ж тоді робити, якщо насниться своя мрія, але ти вже заміжня? Неув’язочка якась виходить.

Що ще? Ще здивувало слово „фейлетон”. Саме слово то не здивувало, як майбутня журналістка декілька разів вже чула, а от, думаю, мій братик-програміст подумав би, що я до нього французькою говорю. І от що мені цікаво, якій звичайній людині насниться уві сні, що він пише чи читає фейлетон. Треба ж ще й бо у тому сні розібрати, що то саме він — фейлетон, а не памфлет якийсь, це має велике значення. Отже, якщо ж наснилось і впевнений, що це фейлетон — розчаруйся, такий сон віщує втрату грошей. Неприбутково писати уві сні фейлетони.

Потім дуже сподобалось про навіжених — якщо насниться один навіжений, то це щастя в цьому році, а якщо багато навіжених, то ні, це не щастя ще й в наступному. Насправді це хибна звістка. Отак, забагато щастя бути не може.

Ще є таке: якщо насниться в’язниця, думаю, найчастіше вона сниться нашим політикам, бо це означає багатство та благополуччя.

А от якщо одруженому чи одруженій насниться коханець чи коханка (реальні чи уявні, не уточнюється), з якими вони розмовляють чи просто бачать, то це означає щастя у подружньому житті. Що ж значить, якщо уві сні ти з своїм коханцем чи коханкою займаєшся тим, чим і треба займатися з коханкою або коханцем, про це вже у соннику не йдеться, а шкода.

А як ви думаєте, яка дія означає щось радісне у житті, та ніколи не здогадаєтесь — топити! Якщо тобі сниться, що ти топиш когось, то, може, ти й маніяк, але це неважливо, адже треба радіти, з тобою трапиться щось радісне.

Закриваю я цей милий сайт, який є об’єднанням двох найвідоміших у світі сонників — Міллера та міс Хассе — та й роблю висновок: якщо тобі сумно і ти не знаєш,чим себе зайняти, тоді це саме для тебе.

 

 


*

Дизайн Валентин Iванов