Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Цікавинки


Тонкоматеріальні тіла людини.


В даний час ні для кого не секрет, що людина — це не тільки фізичне тіло, а біоенергоінформаційна сутність, яка складається з семи тіл, пов’язаних енергетичними центрами — чакрами. 

Фізичне тіло — найщільніше з них. Знаходиться в тривимірному просторі. Крім нього у людини є ще шість енергетичних, так званих тонких тіл.

1 — тіло ефірне. Знаходиться в чотиривимірному просторі, повністю повторює фізичне тіло і виходить за його контури на 2-3 см. Це тіло життя і здоров’я, від його стану залежить фізичне тіло. При явному прояві агресивності, страхів, розвитку тваринних інстинктів, тіло деформується, а разом з ним порушується робота першої чакри.

2 — тіло астральне. Знаходиться в пятивимірному просторі, повторює контур фізичного і виходить за його межі на 5-10 см. Тіло почуттів, бажань, емоцій і пристрастей. Його стан знаходиться в прямій залежності від бажань людини. При надлишку негативних емоцій тіло деформується, що порушує роботу другої чакри.

3 — тіло ментальне. Знаходиться в шестивимірному просторі. В цілому воно повторює контури людини. Виходить за межі фізичного тіла на 10-20 см. Це тіло думки і волі. При надлишку негативних думок, тіло деформується порушується робота третьої чакри.

4 — тіло кармічне або казуальне. Знаходиться в семивимірному просторі. Тіло причин і наслідків. У ньому збирається інформація для подальших втілень. Виходить за межі фізичного тіла на 20-30 см. Дане тіло контролює наші думки, бажання і вчинки.

5 — тіло монади, індивідуальності. Знаходиться у восьмивимірному просторі. Має овальну форму і виходить за межі фізичного тіла на 50-60 см. Всередині цього овалу є порожнеча, яка повністю збігається з нашим ефірним тілом. Тобто ефірне (перше) тіло заповнює цю порожнечу, і тим самим визначається його форма і розміри.

6 — тіло Абсолюту, Бога чи, Атманічне тіло. Воно є найтоншим і самим чистим тілом. Має овальну форму. Знаходиться в девятивимірному просторі. Воно виходить на відстань 80-100 см. за межі фізичного тіла. У людей з високою енергетикою воно може бути ще більше. Зовні воно виглядає як золотисте яйце, містить у собі всі попередні тіла людини. Зовнішня поверхня яйця має захисну плівку товщиною 1-2 сантиметри. Ця плівка міцна, еластична і перешкоджає проникненню зовнішніх впливів на людину. Це тіло забезпечує людині зв’язок з Творцем, з Вищими Силами.

 

 


*

Дизайн Валентин Iванов