Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Цікавинки


Характер визначає група крові


Французький учений Жан-Луї Дегандезі вважає, що група крові людини є фундаментом її характеру, і досліджує зв’язок крові з інтимною стороною життя людини. Чи має він рацію, вирішуйте ви самі, примірявши його висновки.

Перша група — найпоширеніша на Землі (її має 45% населення земної кулі). Чоловік з першою групою крові до 30 років стає талановитим спокусником. Його обраниця рідко буває розчарована: він — чудовий коханець. Але не варто говорити йому, що надокучливий, бо утече.

 Скандал через ревнощі для жінок цієї групи крові — звична справа. Вони ненаситні в сексі, а своїми божевільними еротичними фантазіями і нестримними бажаннями здатні довести чоловіка до фізичного і психічного виснаження. Жінка першої групи крові надзвичайно зваблива. Прибравши чоловіка до своїх рук, вона вже його не випустить — без нього їй погано.

Другу групу складає близько 35% населення планети. Але чим ближче людина живе до Сходу, тим менша ймовірність мати саме цю групу. Досліджено, що в Англії 43% людей мають II групу, в Росії — 30%, а в Індії тільки 15%. Чоловік з другою групою крові ховає свої почуття, не надто впевнений у собі, таємне кохання висловлює поглядом, легким дотиком руки. У подружньому житті чекає від партнерші слів і вчинків, які б довели йому її кохання до нього. У супутниці життя бачить насамперед маму. Мабуть, саме тому часто зупиняє свій вибір на жінках старших за себе.

Жінка з другою групою крові сором’язлива і недовірлива. Закохується не відразу, але коли це трапляється, звично не подає вигляду. Стає прекрасною дружиною. Чуттєвість у ній прокидається згодом, однак пізніше така жінка здатна на несподіваний вибух сексуальності.

Третя група крові дуже нечисленна, її мають лише 13% чоловіків і жінок. Більшість цих людей живе у східній частині світу, на Заході представники III групи трапляються рідко. Чоловіка усі сприймають за донжуана, хоча його внутрішня сутність зовсім інша. Так, він любить зваблювати, але тільки тому, що... боїться кохання, прив’язаності, емоційних «боргів» і шлюбних зобов’язань. Коли ж усе-таки потрапляє «на вудочку», відразу починає відчувати життєвий дискомфорт. Він буде непоганим чоловіком, але час від часу порушуватиме подружню вірність.

Жінка третьої групи крові ховає вірність за певною екстравагантністю, то мордує свого супутника холодною байдужістю, то багатозначними фразами і вчинками примушує ревнувати. У сексі здатна розрухати будь-кого і перетворитись у так званого інтимного вампіра.

Четверту групу крові мають лише 7% людей. Чоловік з такою кров’ю здатний зачаровувати жінок, їх тягне до нього невідома магнетична сила. І сам він любить дамське товариство. Сексуальність таких чоловіків часто можна відчути на відстані. Але він не витрачає час на гарні слова, прогулянки на природі та інші подібні речі. Секс — його основна ціль і спосіб спілкування з дамами. Жінка, яка захоче відтягнути початок інтимних стосунків, скоріше за все більше ніколи його не побачить. А якщо його бажання не вдовольнить дружина, то у помсту отримає «букет» зрад.

Чоловікові важко досягти прихильності жінки з четвертою групою крові. Вона занадто сувора і вимоглива і до того ж дуже ревниво ставиться до намагань партнера (чоловіка) приділити увагу комусь чи чомусь іншому, тому часто пропонує йому жорсткий вибір: «Я або робота!». Заволодівши тілом і думками свого партнера, здатна стати доброю коханою, але... настільки «переповнить» власного чоловіка, що він може утекти від неї світ за очі.

 


*

Дизайн Валентин Iванов