Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Цікавинки


З-за столу в ліжко


Психологи кажуть, що не лише по кулінарній майстерності чоловіка можна судити про його сексуальну активність в ліжку, але й по смакових прихильностях та манері поглинання їжі.

Як їсть коханий: швидко чи повільно? Які саме страви він полюбляє найбільше — це розповість дуже багато цікавого про його любовні забаганки. Скажімо, він віддає перевагу смаженій картоплі з відбивними. З таким чоловіком жінка може не сподіватися на креативність в ліжку. Звісно, він буде гарним коханцем, та навряд чи спокуситься на щось, що виходить за межі «звичного меню». Якщо обранець гурман, то й в коханні проявить себе належним чином: відкриватиме нові горизонти, шукатиме нові можливості насолоди, щоразу експериментуватиме зі «смаком».

МІСТЕР ЧІЗБУРГЕР

Вважається, що якщо й після тридцяти чоловік харчується лише самими гамбургерами, це свідчить про те, що йому не тільки бракує фантазії, але й сексуальної зрілості. Сексологи кажуть, що з такого чоловіка коханець буде ніякий. Цікаво, що інші фахівці наполягають на тому, що чоловіки середньої статури частіше насолоджуються життям та сексом, ніж «скелети», які схильні обмежувати себе в харчах і тримати свої почуття та емоції під жорстким контролем.

СПРАВЖНІЙ АТЛЕТ

Справжній казанова в сексі той чоловік, який їсть повільно, помірно, старанно пережовуючи кожен шматочок та насолоджуючись смаком. В ліжку цей чоловік не розчарує — довга прелюдія, неквапливий секс, ніжність та пестощі забезпечені. Якщо ж цей чоловік перш ніж скуштувати їжу, спочатку насторожено її нюхає та пробує, той і до жінки стане довго приглядатися. А в сексі проявить обачливість. Якщо ж він ще й слідкує за своїм харчуванням, в сексі на партнершу доконче чекає оргазм.

НЕНАЖЕРА

Чоловіки такого типу їдять дуже швидко. Якщо він швидко поглинає одну страву за іншою, не встигаючи як слід пережовувати, наминає канапки та булочки, запиваючи їх чаєм, це може свідчити, що або він зголоднів, або справжній поспішайко. З таким чолов’ягою в ліжку на жінку чекає справжній марафон, от тільки дуже короткий. Можна навіть не чекати від нього попередніх пестощів та ніжності — він одразу візьметься за діло.


*

Дизайн Валентин Iванов