Бібліотека сайту Українське життя в Севастополі "Весела Абетка" - Для дітей України

Цікавинки


Шлюбні рекорди


Неофіційний титул «найзаміжнішої жінки у світі» носить 68-річна жінка Лінда Вулф (Linda Wolfe), громадянка Сполучених Штатів Америки, яка проживає в місті Андерсон, штат Індіана. За прожиті роки жінка була одружена 23 рази, і кожен з них офіційно. Результатом такої кількості шлюбів стало семеро дітей. Тривалість її заміжжя була різною: найдовший шлюб тривав 7 років, а найкоротший протримався всього 36 годин...

Почавши «заміжнє» життя в 16 років, Лінда і донині не збирається зупинятися і цілком готова до 24 за рахунком заміжжя. Я думаю, наші дівчата набагато серйозніші в сімейних відносинах, та й набагато красивіші.

До речі, найкоротший шлюб тривав всього лише 25 хвилин. Причому проблему розлучення пара вирішила досить оригінальним способом. У Нижньому Новгороді молодята збиралися покласти квіти до Вічного вогню. І чоловік ненавмисно наступив на поділ своєї новоспеченої дружини. Та, недовго думаючи, відважила йому добротного ляпаса, після чого поклала букет до Вічного вогню. Її чоловік, недовго думаючи, дістав свідоцтво про шлюб і кинув його у вогонь. Після цього вони спокійно, без істерик, сіли в різні машини і назавжди роз’їхалися.

Пальма першості за тривалістю подружнього життя належить парі з Індії, яка прожила в шлюбі вже більше 86 років! Філопос і Соссама Томас одружилися за місцевими звичаями дуже рано — нареченому було всього 13, а нареченій -12 років, і до цього часу живуть у мирі та злагоді.

 


*

Дизайн Валентин Iванов